/ Profil

Nevíte si rady s chodem Vaší společnosti nebo se jen chcete rozvíjet a nevíte jak? V tom případě bychom pro Vás mohli být řešením. Nejsme společnost, která má 20 analytiků a 10 poradců. Nemáme ani na každou činnost několik ředitelů. Jsme menší společností, kde v týmu 2 lidí pracujeme společně. Na rozdíl od většiny trhu to považujeme za svoji největší devizu. Stavíme na osobním přístupu s dostatečným množstvím zkušeností a kontaktů ve svém oboru. Zároveň si nebereme větší sousto, než dokážeme ve 100% kvalitě provést.

Zaměřujeme se především na startupy + menší a střední společnosti. Nepracujeme jako většina společností, která odevzdá rozsáhlou práci a nezajímá je zpětná vazba, případně implementace. Pro nás je důležitá funkčnost nastavené strategie, protože pouze úspěšná realizace je dobrou realizací, potažmo referencí. Samozřejmostí je zachování plné mlčenlivosti, které podléhají všichni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti. Cílem každé strategie je především maximalizace zisku v kombinaci s efektivním využitím zdrojů a stabilizací personálního obsazení, což je základem jakéhokoliv podniku.

Ideálním profilem našeho klienta je rychle rostoucí podnik, který roste na tržbách, nikoliv na zisku.

/ Činnosti

FINANČNÍ STRATEGIE A ŘÍZENÍ

Jednou z oblastí, která spadá do našeho portfolia je finanční řízení podniku. Pod tímto pojmem je myšlena především následující linie: plán tržeb, nákladů, investic, cashflow v časové ose a financování jednotlivých milníků. Finanční řízení nabízíme především projektové a střednědobé. Stále častěji se setkávám s tzv. pocitovým řízením majitelů firem. To se vyvíjí především při expanzi podnikatelů a velmi rychlém rozvoji jejich společností, kdy se věnují především tržbám, nikoliv rentabilitě podnikání. Pro efektivní řízení společností pracujeme s různými finančními nástroji, které nám ukazují kritické uzly, jenž je třeba překonat pro úspěch strategie.

Tato služba je vhodná především pro rychle rostoucí podniky, které nemají obsazené místo finančního ředitele a tuto pozici zastává účetní.

MANAŽERSKÉ PORADESTVÍ A ŘÍZENÍ / KRIZOVÉ ŘÍZENÍ

Je Vaše společnost v krizi, nebo se chcete jen posunout dál a nechcete šlápnout vedle? Nemáte s tímto druhem řízení společnosti zkušenosti? Nechte si poradit. Řídíme se heslem, že každý je specialista na určitou činnost a jenom díky této selekci dokážeme být efektivní. Proto nás neváhejte oslovit s nezávaznou poptávkou. Představte nám svoji vizi a vzájemně se můžeme posunout dál.

MARKETINGOVÁ STRATEGIE A OPERATIVA

Dále se zabýváme marketingovým řízením podniků. V našich možnostech je strategické řízení včetně eventů, online marketingu, grafiky a také operativní zajištění těchto strategií. Zde vše začíná úvodní schůzkou, kde se vzájemně poznáme a vy nám řeknete svoji představu: co od nás očekáváte, kam chcete svoji společnost posunout a jaký je Váš rozpočet. Na základě těchto vstupních informací připravíme časovou osu a nabídku spolupráce.

CENA

Pro každý projekt je stanovena cena individuální, dle rozsahu. Nicméně každého zajímá alespoň odhadní cena. Pro konzultace je základní sazba 1.200,- Kč / hod. Analytická část od 650,- Kč / hod, strategická část od 850,- Kč / hod a marketingová strategie od 650,- Kč / hod. Při tvorbě podnikatelského záměru vycházíme z rozsahu a finálního požadavku. Při finančním řízení z rozsahu požadavku, při marketingové práci je cena za kampaň / event.

/ Kontakty

JL Company s.r.o.
K Panelárně 172, Otovice
360 01, Karlovy Vary
IČO: 070 88 108 DIČ: CZ070 88 108

Bankovní spojení Volksbank Raiffeisenbank 507 960 / 8030

Ing. Jan Šaling
  saling@jlcompany.cz
  + 420 733 733 086