/ O nás

Společnost JL Company se zabývá komplexní stavební činností. Vznikli jsme spojením živnostníků, kteří pracovali dlouhé roky „na sebe“ a již nechtějí podstupovat zvyšující se administrativní zátěž, která je nezbytná pro každou zakázku. Společně máme lepší zázemí. Zakládáme si především na spokojenosti zákazníka. Vycházíme totiž z logiky, že pokud bude zákazník spokojený, doporučí nás dál. Spokojenost zákazníka je u nás vždy na prvním místě. Zaměřujeme se na akce menšího a středního rozsahu, protože jsme si vědomi svých možností a držíme se toho, co umíme.

Naší snahou je bezchybnost provádění díla, vysoká míra proškolení našich zaměstnanců a udržování dobrých vztahů s našimi zákazníky. Tyto faktory totiž rozhodují o tom, zda-li je naše podnikání dlouhodobě udržitelné, či nikoliv. S ohledem na velikost firmy rodinného typu považujeme za svoji nejvyšší přidanou hodnotu právě individuální přístup, kde se snažíme navrhnout optimální variantu dle přání zákazníka.

Nabízíme komplexní stavební práce. Pracujeme s osvědčenými a certifikovanými materiály. Díky širokému záběru a kvalitě našich zaměstnanců či subdodavatelů dokážeme nabídnout naše služby v rozsahu: zednické práce, sádrokartonářské práce, obkladačské práce, zateplovací práce, tesařské konstrukce, klempířské práce, zámkové dlažby, kamenné koberce, gabionové oplocení, elektrikářské práce, topenářské práce, vodácké práce.

/ Činnosti

Zednické práce
Sádrokartonářské práce
Obkladačské práce
Zateplovací práce
Klempířské práce
Především:

Výstavba RD (hrubé stavby i stavby na klíč), Rekonstrukce bytů, Modernizace objektů, Ploché a šikmé střechy, Sádrokartonářské práce (včetně designových), Zateplení fasád, Obklady a dlažby, Omítky, Zámkové dlažby, Kamenné koberce...

/ Důležité

Naše stavby mají trojstupňovou kontrolu. Nejsme neomylní, nicméně se tomu stavu snažíme co nejvíce přiblížit. Na každé realizaci je přítomen mistr, které zodpovídá za dílo na denní bázi. Dle rozsahu prací navštěvuje realizaci stavbyvedoucí a to minimálně 2x týdně.

Naše díla realizujeme kombinací kmenových zaměstnanců a externích pracovníků. Všichni pracovníci jsou ve svém oboru proškolení. Pro každý nabízený obor máme ve svém středu zkušeného a zručného řemeslníka, který bude dělat maximum pro Vaši spokojenost.

S ohledem na požadavky trhu realizujeme zakázky i za hranicemi našeho kraje a také na území Německa.

/ Pojištění

Naše společnost je pojištěna u pojišťovny Kooperativa na částku 5.000.000,00 Kč pro případ odpovědnosti za škodu způsobenou nebo vzniklou jiné osobě (i právnické) v přímé souvislosti s činností naší firmy.

/ Kontakty

JL Company s.r.o.
K Panelárně 172, Otovice
360 01, Karlovy Vary
IČO: 070 88 108 DIČ: CZ070 88 108

Bankovní spojení Volksbank Raiffeisenbank 507 960 / 8030

V případě zájmu nás kontaktujte:
  info@jlcompany.cz
  + 420 733 733 086